Loading...

Blog

Latest blog posts

Nikon’un Eşsiz Aynasız Amiral Gemisi Nikon Z9 Artık Sizinle

Nikon Z 9

Şaşırtıcı hız. Eşsiz hassasiyet. Olağanüstü ayrıntı. Fotoğraf veya video fark etmeksizin Nikon Z 9 amiral gemisi aynasız fotoğraf makinesi, hatasız ve kusursuz görüntüler elde etmenize yardımcı olur.

.

Gelişmiş otomotik alan AF Olağanüstü 493 noktalı AF sistemi, Z 7II’den beş kat daha fazla olan 405 otomatik alan AF noktası içerir. Çerçeve boyunca konu izleme özelliği, takdir gören D6’yı bile geride bırakır. 10 AF alanı modu, AF kurulumunuzu herhangi bir iş için optimize etmenize olanak tanır.

.

Gerçek zamanlı görünümler için kararmasız EVF

Daha önce hiç böyle bir manzara görmediniz. Z 9, dünyanın en parlak (3.000 nit) elektronik vizör ekranına sahiptir ve kesinlikle gecikme yoktur. Orijinal bir sürekli gerçek zamanlı görünüm elde edersiniz. Konunuz hareket ederse veya çektiğiniz sahnede en ufak bir değişiklik olursa bunu görürsünüz.

Fotoğraf makinesinden enfes 8K videolar

Z 9’un inanılmaz görüntüleme gücü, fotoğraf makinesinde mükemmel tam çerçeveli 8K video ve zaman aralıklı filmler kaydetmenize olanak tanır. 30p’de saatlerce 8K video filmleri kaydedebilir veya bir donanım yazılımı güncellemesiyle sonuna kadar gidebilir ve ultra akıcı 60p’de RAW 8K videolar kaydedebilirsiniz. Film çekerken tam AF/AE ve Göz Algılama AF elde edersiniz. Dosyalar son derece nettir ve Nikon’un yeni N-RAW biçimi, dosya boyutlarını yönetilebilir hâlde saklar.

Leave a Reply

%d bloggers like this: